Informacja
Zamówienie poprawnie złożono

Szczegóły towaru

Rodzaj dostawy
Rodzaj płatności
Suma
Firma
Imię
Nazwisko
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Telefon
Komentarz do zamówienia
Potwierdzenie zamówienia wymaga podania adresu e-mail
Email
Powtórz e-mail
Proszę wprowadzić dane do faktury VAT
Nazwa
NIP
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Kategorie
WYSZUKAJ PO PRODUCENCIE
Strona głównaAktualnościSRAM NX Eagle 1x12
2018-06-15

SRAM NX Eagle 1x12

SRAM NX Eagle 1x12

Technologia Eagle zrewolucjonizowała doświadczenie w zakresie rowerów górskich, oferując  rozwiązanie z napędem 1x, które zostało zaprojektowane tak, aby było lekkie, mocne i intuicyjne, z zmianą biegów do jazdy w każdym terenie. Napęd NX Eagle to najnowszy dodatek do "ekosystemu" Eagle 1x, który łączy technologie z napędami XX1, X01 i GX, dzięki czemu jest w 100% kompatybilny z ekosystemem Eagle™. NX Eagle zapewnia łatwość wejścia, która przyniesie korzyść w postaci Eagle i technologię Eagle większej liczbie zawodników niż kiedykolwiek wcześniej.

SRAM NX Eagle

Nowa przerzutka NX Eagle ma sprawdzoną konstrukcję X-HORIZON™ o charakterystyce SRAM 1x. Większy, 14-zębowe dolne kółko X-SYNC ™ z łatwością zwiększa pojemność kasety od 11 do 50 i od 10 do 50 zębów, a także zwiększa ogólną płynność pedałowania NX Eagle. ROLLER BEARING CLUTCH ™ Type 3 zapewnia cichą, stałą wydajność i trwałość.

SRAM NX Eagle

Nowa manetka SRAM NX Eagle to niezawodna zmiana biegów w całej szerokiej 12-biegowej kasecie Eagle. Ogromny zasięg oznacza, że nigdy nie musisz się martwić o odpowiedni sprzęt do jazdy w terenie.

SRAM NX Eagle

Jeździć wszędzie dzięki szerokiemu stopniowaniu kasety PG-1230, od 11 do 50 zębów Eagle ™. Kaseta NX Eagle zapewnia rowerzystą każdą część zakresu wspinaczkowego, którą zapewnia ekosystem Eagle™, z prostym ulepszeniem do bębenków z wielowypustem HG. SRAM PG-1230 jest jedyną kasetą Eagle™ zaprojektowaną tak, aby była wystarczająco wytrzymała, aby sprostać zwiększonym wymaganiom E-MTB i stanowi idealne rozwiązanie do intensywnego użytkowania i nadużyć.

SRAM NX Eagle

Korba SRAM NX zapewnia styl i wydajność Eagle™. Zaprojektowany dla tarcz X-SYNC 2 firmy SRAM, mechanizm korbowy NX został do kompletnego sterowania łańcuchem - każdy profil zęba jest precyzyjnie zaprojektowany, aby pracować cicho, wydajnie i bezpiecznie za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych ogniw łańcucha Eagle™.
SRAM NX EagleDUB™ - technologia mocowania korby SRAM zgodna z wszystkimi głównymi standardami muf suportowych. Jednolita oś suportowa korby o średnicy 28,99mm umożliwia zamontowanie korby DUB do wszystkich możliwych ram rowerowych. Wystarczy dobrać odpowiedni wkład suportu SRAM DUB, aby móc zamontować korbę DUB w standardach takich jak: BSA 68/73/100mm, PressFit 89.5/92/121mm, PressFit 30 70mm, a także BB30 73mm. Dodatkowo technologia DUB™ zapewnia lepsze uszczelnienie łożysk oraz płynną pracę łożysk niż kiedykolwiek wcześniej.

Podstawą każdego układu napędowego Eagle™ jest jego łańcuch - a łańcuch NX Eagle™ został zaprojektowany i wyprodukowany przy użyciu oryginalnej architektury Eagle™ SRAM, dzięki czemu jest w pełni kompatybilny z każdym innym elementem ekosystemu Eagle™. Łańcuch NX Eagle™ cechuje się solidną konstrukcją Eagle ™ PowerLock® i płynną, wydajną zmianą biegów, na którą można liczyć w każdym czasie.

SRAM NX Eagle

Grupy SRAM Eagle są jedynymi 1x układami napędowymi, które są w pełni zaprojektowane pod kątem optymalizacji. Napędy Eagle™ są zaprojektowane, testowane i sprawdzane, aby dostarczać najlżejszych, najbardziej wydajnych i wytrzymałych systemów dla wszystkich rowerzystów na dowolnym szlaku.

Technologia Eagle™ zapewnia rozwinięty, optymalny zakres biegów, która pozwala zrealizować i wykorzystać potencjał Twojego roweru.

Każdy komponent SRAM NX Eagle jest w 100-procentach kompatybilny z wszystkimi grupami SRAM Eagle™.

POLEĆ NASZ SKLEP