Kategorie
WYSZUKAJ PO PRODUCENCIE
Strona głównaAktualnościSRAM NX Eagle 1x12
2018-06-15

SRAM NX Eagle 1x12

SRAM NX Eagle 1x12

Technologia Eagle zrewolucjonizowała doświadczenie w zakresie rowerów górskich, oferując  rozwiązanie z napędem 1x, które zostało zaprojektowane tak, aby było lekkie, mocne i intuicyjne, z zmianą biegów do jazdy w każdym terenie. Napęd NX Eagle to najnowszy dodatek do "ekosystemu" Eagle 1x, który łączy technologie z napędami XX1, X01 i GX, dzięki czemu jest w 100% kompatybilny z ekosystemem Eagle™. NX Eagle zapewnia łatwość wejścia, która przyniesie korzyść w postaci Eagle i technologię Eagle większej liczbie zawodników niż kiedykolwiek wcześniej.

SRAM NX Eagle

Nowa przerzutka NX Eagle ma sprawdzoną konstrukcję X-HORIZON™ o charakterystyce SRAM 1x. Większy, 14-zębowe dolne kółko X-SYNC ™ z łatwością zwiększa pojemność kasety od 11 do 50 i od 10 do 50 zębów, a także zwiększa ogólną płynność pedałowania NX Eagle. ROLLER BEARING CLUTCH ™ Type 3 zapewnia cichą, stałą wydajność i trwałość.

SRAM NX Eagle

Nowa manetka SRAM NX Eagle to niezawodna zmiana biegów w całej szerokiej 12-biegowej kasecie Eagle. Ogromny zasięg oznacza, że nigdy nie musisz się martwić o odpowiedni sprzęt do jazdy w terenie.

SRAM NX Eagle

Jeździć wszędzie dzięki szerokiemu stopniowaniu kasety PG-1230, od 11 do 50 zębów Eagle ™. Kaseta NX Eagle zapewnia rowerzystą każdą część zakresu wspinaczkowego, którą zapewnia ekosystem Eagle™, z prostym ulepszeniem do bębenków z wielowypustem HG. SRAM PG-1230 jest jedyną kasetą Eagle™ zaprojektowaną tak, aby była wystarczająco wytrzymała, aby sprostać zwiększonym wymaganiom E-MTB i stanowi idealne rozwiązanie do intensywnego użytkowania i nadużyć.

SRAM NX Eagle

Korba SRAM NX zapewnia styl i wydajność Eagle™. Zaprojektowany dla tarcz X-SYNC 2 firmy SRAM, mechanizm korbowy NX został do kompletnego sterowania łańcuchem - każdy profil zęba jest precyzyjnie zaprojektowany, aby pracować cicho, wydajnie i bezpiecznie za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych ogniw łańcucha Eagle™.
SRAM NX EagleDUB™ - technologia mocowania korby SRAM zgodna z wszystkimi głównymi standardami muf suportowych. Jednolita oś suportowa korby o średnicy 28,99mm umożliwia zamontowanie korby DUB do wszystkich możliwych ram rowerowych. Wystarczy dobrać odpowiedni wkład suportu SRAM DUB, aby móc zamontować korbę DUB w standardach takich jak: BSA 68/73/100mm, PressFit 89.5/92/121mm, PressFit 30 70mm, a także BB30 73mm. Dodatkowo technologia DUB™ zapewnia lepsze uszczelnienie łożysk oraz płynną pracę łożysk niż kiedykolwiek wcześniej.

Podstawą każdego układu napędowego Eagle™ jest jego łańcuch - a łańcuch NX Eagle™ został zaprojektowany i wyprodukowany przy użyciu oryginalnej architektury Eagle™ SRAM, dzięki czemu jest w pełni kompatybilny z każdym innym elementem ekosystemu Eagle™. Łańcuch NX Eagle™ cechuje się solidną konstrukcją Eagle ™ PowerLock® i płynną, wydajną zmianą biegów, na którą można liczyć w każdym czasie.

SRAM NX Eagle

Grupy SRAM Eagle są jedynymi 1x układami napędowymi, które są w pełni zaprojektowane pod kątem optymalizacji. Napędy Eagle™ są zaprojektowane, testowane i sprawdzane, aby dostarczać najlżejszych, najbardziej wydajnych i wytrzymałych systemów dla wszystkich rowerzystów na dowolnym szlaku.

Technologia Eagle™ zapewnia rozwinięty, optymalny zakres biegów, która pozwala zrealizować i wykorzystać potencjał Twojego roweru.

Każdy komponent SRAM NX Eagle jest w 100-procentach kompatybilny z wszystkimi grupami SRAM Eagle™.

POLEĆ NASZ SKLEP