Kategorie
WYSZUKAJ PO PRODUCENCIE
Strona główna Sportsbalm Żel rozgrzewający Sportsbalm Gel Mild Muscle

Żel rozgrzewający Sportsbalm Gel Mild Muscle

Kod towaru:
15020
Producent:
Sportsbalm
Kolor
Rozmiar:
Ilość:
52.00 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

Sportsbalm Mild Muscle Gel to żel łagodnie rozgrzewający do stosowania w temperaturach od 10 do 18C.
Żel łagodnie rozgrzewający jest najdelikatniejszym ze wszystkich produktów linii czerwonej i dlatego doskonale nadaje się dla młodych sportowców oraz dla osób o skórze wrażliwej. Zaleca się stosowanie podczas treningów w chłodnych i wilgotnych warunkach atmosferycznych, w temperaturach od 10 do 18°C. Oprócz mięśni i ścięgien, łagodny żel rozgrzewający znakomicie chroni stopy przed zimnem i deszczem.

Linia Czerwona
Czerwona linia produktów Sportsbalm pomaga w przygotowaniu i ochronie mięśni i ścięgien oraz zapewnia ich optymalną wydajność podczas wysiłku w chłodnych, zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych.
- Rozgrzewanie mięśni i ścięgien - Produkty linii czerwonej rozgrzewają mięśnie i ścięgna, umożliwiając ich wydajne funkcjonowanie nawet w bardzo wilgotnych i zimnych warunkach. Aktywne składniki działają na określonej głębokości i zapobiegają przepływowi krwi w kierunku powierzchni skóry, nie powodując tym samym jej zaczerwienia.
- Stymulacja krążenia krwi - Rozgrzanie mięśni i ścięgien zapewnia optymalną dostawę tlenu i substancji odżywczych, jak również usuwanie produktów przemiany materii (CO2). Dzięki stymulacji krążenia krwi do pracujących mięśni i ścięgien, są one dobrze przygotowane do wysiłku.
- Długotrwały efekt - Produkty linii czerwonej dają długotrwały efekt rozgrzewający. Przepuszczająca powietrze warstwa ochronna nie zamyka porów, dzięki czemu skóra nadal funkcjonuje w sposób naturalny. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy zastosować produkt 15-30 minut przed zaplanowanym treningiem.

Właściwości Sportsbalm Mild Muscle:
- Chroni skórę przed zimnem i deszczem
- Utrzymuje mięśnie i ścięgna rozgrzane przez dłuższy czas, pozwalając im na optymalne funkcjonowanie
- Spowalnia produkcję kwasu mlekowego w mięśniach
- Zmniejsza ryzyko kontuzji podczas treningu
- Utrzymuje elastyczność naczyń krwionośnych
- Zapewnia optymalną dostawę tlenu i usuwanie produktów przemiany materii
- Wspomaga krążenie krwi
- Nie powoduje zatykania porów skóry
- Pojemność 200 ml

POLEĆ NASZ SKLEP