SKS
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SKS

ilość produktów: 148
Jako wiodący producent akcesoriów rowerowych, SKS GERMANY już od prawie 100 lat dba o toczenie kół. Tchną życie w swój slogan Ride on! Dzień po dniu SKS nabiera tempa i bez objazdów podąża drogą do sukcesu. Wewnętrzne zespoły zajmujące się projektowaniem i rozwojem produktów tworzą innowacyjne rozwiązania i świeże pomysły, a następnie testują je na swoich wewnętrznych maszynach testowych, w różnych rzeczywistych warunkach jazdy, wraz z kierowcami testowymi. Produkty dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość i funkcjonalność. Znak jakości „Made in Germany” odzwierciedla wysokie wymagania stawiane przez firmę w zakresie jakości, funkcjonalności i wzornictwa. Wysokiej jakości mini pompki, czółenka ramowe, pompki do zawieszenia i pompki podłogowe uzupełniają kultowy produkt; RENNKOMPRESOR. Pompy charakteryzują się wygodnymi funkcjami, płynną wydajnością pompowania i wytrzymałymi materiałami. SKS GERMANY cieszy się światową reputacją dzięki innowacyjnym błotnikom do wszystkich rozmiarów kół i ram. Zapewniają optymalną ochronę przed brudem i rozpryskami wody. Oprócz kompaktowych narzędzi rowerowych, osłon łańcucha, butelek, koszyków na bidony i toreb, w ofercie SKS zintegrowano także nowe płyny BIKE LIQUIDS, aby zapewnić jeszcze większy komfort jazdy na rowerze dzięki dodatkowym akcesoriom.

Błotniki SKS: Utrzymuj swój rower w czystości!

Niezawodne, wszechstronne i wyposażone w praktyczne opcje montażu błotniki SKS Germany zapewniają najlepszą możliwą ochronę przed brudem i rozpryskami. Solidne błotniki „Made in Germany” nie tylko chronią rowerzystę i rower, ale są również wyposażone w inteligentne detale, takie jak reflektory lub zintegrowane światła tylne. SKS Germany oferuje odpowiednią osłonę przeciwbryzgową do wszystkich rozmiarów rowerów, kół i ram. Aby uzyskać miejski wygląd, w ofercie znajdują się teraz także aluminiowe błotniki o purystycznej czystości do rowerów miejskich i trekkingowych.

Pompy powietrzne SKS: Mocne i wydajne do ostatniego skoku1

Od innowacyjnych mini pompek po solidne pompy podłogowe, takie jak legendarny RENNKOMPRESSOR, aż po pompę nabojową, produkty SKS GERMANY zadziwiają hobbystów i ambitnych zawodowych rowerzystów na całym świecie. Wydajne produkty inflacyjne charakteryzują się wysokiej jakości produkcją „Made in Germany” i funkcjami przyjaznymi dla użytkownika. SKS GERMANY oferuje różnorodną gamę części zamiennych i akcesoriów, od nabojów CO2 po zamienne węże i przelotki do naszych produktów do napełniania.

pixel