Reverse Components
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Reverse Components

ilość produktów: 67

Napędzane intensywną pasją do kolarstwa górskiego, wszystkie nowe pomysły na produkty w firmie Reverse powstają bezpośrednio na szlaku. W firmie Reverse optyka i różnorodność kolorów są tak samo ważne jak funkcjonalność i bezpieczeństwo. Produkty tej marki są testowane nie tylko na szlaku, ale także w laboratorium EFBE. Możesz w 100% polegać na swoich częściach. Reverse: united in shred.

Reverse Components skupia się na bezpieczeństwie części rowerowych: dlatego producent wraz z laboratorium testowym EFBE Prüftechnik wdraża procedury testowe dla produktów do rowerów górskich na najwyższym poziomie.

Kierownice i mostki Reverse Components testuje zgodnie ze standardem EFBE MTB-G, gdzie „G” oznacza Gravity. Procedura testowa obejmuje 100 000 cykli obciążenia w przeciw-fazie i w fazie, test maksymalnego obciążenia w granicach zamierzonego użytkowania oraz test przeciążenia wykraczający poza ten zakres. Testy symulują przewidywalne niewłaściwe użycie lub przypadkowe uszkodzenie, a zatem wykraczają poza wymaganą normę DIN.

Chwyty Reverse Components zasługują na szczególną uwagę: ponieważ niewiele elementów w rowerze górskim charakteryzuje się tak wyraźną różnorodnością i osobistymi preferencjami jak chwyty.

Dlatego Reverse Components optymalizuje następujące kategorie:

Średnica: Reverse Components oferuje różne chwyty dostosowane do indywidualnych potrzeb i rozmiarów dłoni rowerzystów – łącznie dostępnych jest siedem różnych średnic chwytów.

Tłumienie: Informacje zwrotne z kierownicy są niezbędne dla komfortu jazdy, ergonomii i wydajności. Dlatego firma oferuje do wyboru cztery konstrukcje chwytów – w zależności od osobistych preferencji w zakresie chwytu i wyczucia kierownicy.

Mieszanki gumy: od standardowych przez miękkie po super amortyzujące – możesz wybierać pomiędzy trzema mieszankami gumowymi. Można je dostosować do swoich potrzeb ergonomicznych i różnych zastosowań. Wszystkie mieszanki gumowe spełniają wymogi rozporządzenia UE REACH: są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia.

Reverse Lock Ring System: system z aluminiowymi końcówkami kierownicy zapewnia optymalny efekt mocowania na kierownicy. Nie tylko chroni końcówkę kierownicy przed zarysowaniami, ale także chroni przed obrażeniami.

pixel