Kategorie
WYSZUKAJ PO PRODUCENCIE
Strona główna Muc-Off Szczotki Muc-Off 5x Premium Brush Kit

Szczotki Muc-Off 5x Premium Brush Kit

Kod towaru:
206
Producent:
Muc-Off
Kolor
Rozmiar:
Ilość:
129.90 zł
Średnia ocen:5.00
Dodaj komentarz
Opis
Komentarze

Firma Muc-Off to jeden z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych producentów preparatów i akcesoriów do pielęgnacji rowerów oraz smarów i olejów do mechaniki rowerowej.

Czysty rower wygląda świetnie, działa lepiej, żyje dłużej i łatwiej go utrzymać. Z zestawem szczotek Muc-Off, posiadanie roweru jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zestaw zawiera miękką szczotkę Soft Washing Brush przeznaczoną do czyszczenia ramy i elementów osprzętu, dbając o delikatne wykończenie.

Szczotka Detailing Brush idealna do niewidocznego brudy na zębatkach, piastach czy elementach zawieszenia oraz innych zamkniętych miejscach.

Claw Brush to szczotka idealna do łańcucha oraz kasety.

Szczotka Two Prong Brush do czyszczenia wąskich elementów osprzętu rowerowego m. in. tarcze hamulcowe, pancerze, linki i szprychy.

Szczotka Wheel & Component Brush dedykowana do kół i wszystkich ich elementów.

Szczotki wyposażone są w wytrzymały, odporny na uderzenia uchwyt o podwójnej gęstości, który zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach.

dodaj komentarz »
klient anonimowy | data: 2017-10-07 08:42 | Ocena: 5
muc
Szczotki robią robotę, ułatwiają czyszczenie rozmiar jest dobrany typowo do roweru. Trochę drogie, ale 130zł raz na kilka lat bo pewnie kilka lat wytrzymają, to aż nie tak dużo w sumie.
wszystkie komentarze »
POLEĆ NASZ SKLEP