Kategorie
WYSZUKAJ PO PRODUCENCIE
Strona główna Zefal Bidon termiczny Zefal Arctica 700ml

Bidon termiczny Zefal Arctica 700ml

Kod towaru:
ZEF165
Producent:
Zefal
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
Wysyłka w 2-3 dnibiały
Wysyłka w 2-3 dniczerwony
Wysyłka w 2-3 dniniebieski
Wysyłka w 2-3 dnizielony
Ilość:
32.00 zł
Średnia ocen:5.00
Dodaj komentarz
Opis
Komentarze

ZEFAL opatentował wiele produktów, w celu poprawy wydajności i łatwości użytkowania akcesoriów rowerowych bez których nie można wyobrazić sobie nowoczesnego kolarstwa. Produkcja każdego elementu jest podawana ścisłej kontroli z przestrzeganiem norm ISO, tworzywa sztuczne które, wykorzystywane są do produkcji bidonów przeszły pomyślnie wszystkie kontrole w urzędach Unii Europejskiej i uzyskały certyfikaty pozwalające na sprzedaż na rynku Polskim. W ofercie handlowej ZEFALA znajduje się wiele praktycznych i funkcjonalnych komponentów takich jak: błotniki, bagażniki, bidony, pompki, a także środki czyszczące oraz smary, które od lat produkowane są w fabryce położonej pod francuskim miastem Orlean.

Dzięki dużej pojemności 700ml oraz odpowiedniej izolacji bidon Arctica potrafi utrzymać optymalną temperaturę przez ponad 2,5 godziny. Jego wnętrze składa się z trzech warstw zapewniających ochronę przed ciepłem lub zimnem, nawet w ekstremalnych warunkach.

BPA Free - wykonano z tworzywa niezawierającego szkodliwych związków BPA dzięki czemu jest przyjazna dla naszego zdrowia, a także środowiska. (BPA FREE oznacza, że butelki oznaczone tym symbolem są wolne od BisphenoluA.
BPA jest syntetyczny estrogenem stosowanym przy produkcji poliwęglanu i plastiku. Badania naukowe pokazały, że BPA może powodować zmiany hormonalne i negatywnie wpływać na zdrowie.)

Właściwości Zefal Arctica:
- Bidon termiczny
- Izolacja: 2,5 h
- Materiał: Polypropylene
- Możliwość mycia w zmywarce
- Wolny od związków BPA
- Wysokość: 259 mm
- Waga: 210 g
- Pojemność: 700 ml

dodaj komentarz »
klient anonimowy | data: 2017-10-05 09:24 | Ocena: 5
bidon
używałem dopiero kilka razy, ale trzyma długo ciepło
POLEĆ NASZ SKLEP